X3CBBCNANF-26.000000 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26 MHz ±10ppm גבישים 10pF 150 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 10pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 150 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 26 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.25x1.65) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.065 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (1.65 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.016 אינץ' (0.40 מ"מ) |