XXBBBCNANF-16.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-XXBBBCNANF-16.000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-XXBBBCNANF-16.000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-XXBBBCNANF-16.000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XXBBBCNANF-16.000000
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 9pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.030‏ אינץ' (0.75‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
9pF