XYCCCCNANF-19.200000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-1488-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XYCCCCNANF-19.200000
תיאור
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19.2 MHz ±20ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XYCCCCNANF-19.200000 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
19.2 MHz
מארז ההתקן של הספק
4-SMD (2.55x2.05)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.100‏ אינץ' x‏ רוחב 0.081‏ אינץ' (2.55 מ"מ x‏ 2.05‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF