XYFEECNANF-24.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-XYFEECNANF-24.000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-XYFEECNANF-24.000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-XYFEECNANF-24.000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XYFEECNANF-24.000000
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±30ppm גבישים 16pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XYFEECNANF-24.000000 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
4-SMD (2.55x2.05)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.100‏ אינץ' x‏ רוחב 0.081‏ אינץ' (2.55 מ"מ x‏ 2.05‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
16pF