XZBBBCNANF-26.000000 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taitien
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taitien
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
26 MHz ±10ppm גבישים 9pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XZBBBCNANF-26.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
XZBBBCNANF-26.000000-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XZBBBCNANF-26.000000
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
XZBBBCNANF-26.000000 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.65‏x‏2.05‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
9pF