XZCBBCNANF-26.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-XZCBBCNANF-26.000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-XZCBBCNANF-26.000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-XZCBBCNANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XZCBBCNANF-26.000000
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.65‏x‏2.05‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF