AMK105EBJ226MV-F
מק"ט מוצר של DigiKey
587-6279-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-6279-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-6279-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMK105EBJ226MV-F
תיאור
CAP CER 22UF 4V X5R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 4V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AMK105EBJ226MV-F דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%