FBMH1608HL121-TV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-3812-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-3812-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-3812-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBMH1608HL121-TV
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.2A 130mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FBMH1608HL121-TV דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.2A
יצרן
Taiyo Yuden
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג מסנן
קו כוח
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz