FBMH1608HL601-TV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-3818-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-3818-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-3818-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBMH1608HL601-TV
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 450mOhm
מודלים EDA/CAD
FBMH1608HL601-TV דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz