FBMH3216HM501NT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 500 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 70mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FBMH3216HM501NT דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 2A |
יצרן Taiyo Yuden | התנגדות DC (DCR) (מקס') 70mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו כוח | גובה (מקס') 0.071 אינץ' (1.80 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
עכבה @ תדר 500 Ohms @ 100 MHz |