FBMH3216HM501NT
מק"ט מוצר של DigiKey
587-1752-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-1752-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-1752-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBMH3216HM501NT
תיאור
FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 70mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FBMH3216HM501NT דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Taiyo Yuden
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
70mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 100 MHz