FBMH4525HM162NTV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-3840-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-3840-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-3840-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBMH4525HM162NTV
תיאור
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.6 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1810 (4525 מטרי) 2A 130mOhm
מודלים EDA/CAD
FBMH4525HM162NTV דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1810 (4525 מטרי)
גובה (מקס')
0.110‏ אינץ' (2.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.6 kOhms @ 100 MHz