GMJ316AB7225KLHT
מק"ט מוצר של DigiKey
587-4212-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-4212-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-4212-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GMJ316AB7225KLHT
תיאור
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 35V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GMJ316AB7225KLHT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%