HMK212BC7105KGHTE
מק"ט מוצר של DigiKey
587-5017-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-5017-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-5017-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HMK212BC7105KGHTE
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HMK212BC7105KGHTE דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%