HMK316B7474KLHT
מק"ט מוצר של DigiKey
587-HMK316B7474KLHTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-HMK316B7474KLHTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-HMK316B7474KLHTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HMK316B7474KLHT
תיאור
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HMK316B7474KLHT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%