HMK432B7474KMHT
מק"ט מוצר של DigiKey
587-HMK432B7474KMHTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-HMK432B7474KMHTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-HMK432B7474KMHTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HMK432B7474KMHT
תיאור
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
מודלים EDA/CAD
HMK432B7474KMHT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%