HMR325AC7475KM-P
מק"ט מוצר של DigiKey
587-HMR325AC7475KM-PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-HMR325AC7475KM-PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-HMR325AC7475KM-PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HMR325AC7475KM-P
תיאור
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HMR325AC7475KM-P דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%