JMK212BC6226MG-T
מק"ט מוצר של DigiKey
587-3392-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-3392-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-3392-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
JMK212BC6226MG-T
תיאור
CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
JMK212BC6226MG-T דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±20%