LAXHG6060YEL100MMR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LAXHG6060YEL100MMRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LAXHG6060YEL100MMRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LAXHG6060YEL100MMRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LAXHG6060YEL100MMR
תיאור
FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 2.6 A ‎60mOhm מקס' 2424 (6060 מטרי)
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎60mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
16MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
2424 (6060 מטרי)
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
2424
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
4A