LBDND2020KKT3R3MM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LBDND2020KKT3R3MM
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LBDND2020KKT3R3MMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LBDND2020KKT3R3MM
תיאור
FIXED IND 3.3UH 940MA 275 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך חוט מלופף משרן 940 mA ‎275mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.3A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎275mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%