LBDND4040WKT2R2MM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
LBDND4040WKT2R2MM
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LBDND4040WKT2R2MMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LBDND4040WKT2R2MM
תיאור
FIXED IND 2.2UH 3.5A 54 MOHM SMD
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 3.5 A ‎54mOhm מקס' 1616 (4040 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
5.4A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎54mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
מארז‏ / תיבה
1616 (4040 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
טולרנס
±20%