LBDND4040WKT6R8MM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
LBDND4040WKT6R8MM
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LBDND4040WKT6R8MMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LBDND4040WKT6R8MM
תיאור
FIXED IND 6.8UH 2A 158 MOHM SMD
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 2 A ‎158mOhm מקס' 1616 (4040 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.9A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎158mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
מארז‏ / תיבה
1616 (4040 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
טולרנס
±20%