LBM2016T2R2J
מק"ט מוצר של DigiKey
587-1807-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-1807-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-1807-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LBM2016T2R2J
תיאור
FIXED IND 2.2UH 340MA 540 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 340 mA ‎540mOhm‎ 0806 (2016 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LBM2016T2R2J דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎540mOhm‎
יצרן
Q @ תדר
30 ב-7.96MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
75MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
7.96 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0806 (2016 מטרי)
טולרנס
±5%