LCQPB321919T101K
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCQPB321919T101KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCQPB321919T101KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCQPB321919T101KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCQPB321919T101K
תיאור
FIXED IND 100UH 250MA 3.36 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 250 mA ‎3.36Ohm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎3.36Ohm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
8MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
25.2 MHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.075‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.90‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.085‏ אינץ' (2.15‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
200mA