LCXHF4040WKT151MNR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCXHF4040WKT151MNRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCXHF4040WKT151MNRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCXHF4040WKT151MNRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCXHF4040WKT151MNR
תיאור
FIXED IND 150UH 250MA 2.364 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 250 mA 2.364Ohm מקס' 1616 (4040 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LCXHF4040WKT151MNR דגמים
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
2.364Ohm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
7MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
1616 (4040 מטרי)
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1616
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
390mA