LCXHF6060YEL101MMR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCXHF6060YEL101MMRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCXHF6060YEL101MMRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCXHF6060YEL101MMRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCXHF6060YEL101MMR
תיאור
FIXED IND 100UH 550MA 600 MOHM
תיאור מפורט
100 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 550 mA ‎600mOhm מקס' 2424 (6060 מטרי)
התנגדות DC‏ (DCR)
‎600mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
2424 (6060 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
2424
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
1.05A