LCXHF6060YEL221MMR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCXHF6060YEL221MMRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCXHF6060YEL221MMRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCXHF6060YEL221MMRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCXHF6060YEL221MMR
תיאור
FIXED IND 220UH 350MA 1.32 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 350 mA ‎1.32Ohm מקס' 2424 (6060 מטרי)
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.32Ohm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
2424 (6060 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
2424
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
700mA