LCXHF6060YEL2R2NMR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCXHF6060YEL2R2NMRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCXHF6060YEL2R2NMRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCXHF6060YEL2R2NMRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCXHF6060YEL2R2NMR
תיאור
FIXED IND 2.2UH 3A 23 MOHM SMD
תיאור מפורט
2.2 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 3 A ‎23mOhm מקס' 2424 (6060 מטרי)
התנגדות DC‏ (DCR)
‎23mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
2424 (6060 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
2424
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
8.5A