LCXHF6060YEL2R2NMR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 2.2UH 3A 23 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 3 A 23mOhm מקס' 2424 (6060 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך חצי-מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 23mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 2424 (6060 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 2424 |
טולרנס ±30% | גודל / מידה אורך 0.236 אינץ' x רוחב 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ x 6.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 8.5A |