LCXND4040MKL100MDG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCXND4040MKL100MDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCXND4040MKL100MDGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCXND4040MKL100MDGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCXND4040MKL100MDG
תיאור
FIXED IND 10UH 1.1A 170 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A 170mOhm 1616 (4040 מטרי)
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
170mOhm
סדרה
תדר - תהודה עצמית
30MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
1616 (4040 מטרי)
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1616
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
800mA