LCXND4040MKL100MDG | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 1.1A 170 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A 170mOhm 1616 (4040 מטרי) |
קטגוריה | סיכוך חצי-מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 170mOhm |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 30MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 1616 (4040 מטרי) |
טולרנס ±20% | מארז ההתקן של הספק 1616 |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.157 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ x 4.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 800mA | גובה - מקובע (מרבי) 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |