LLXND4040KKL4R7MDG זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
4.7 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.2 A 140mOhm 1616 (4040 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LLXND4040KKL4R7MDG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LLXND4040KKL4R7MDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLXND4040KKL4R7MDG
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.2A 140 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
140mOhm
סדרה
תדר - תהודה עצמית
47MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
השראות
מארז ההתקן של הספק
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
950mA