LLXND4040MKL100MDG זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
10 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A 170mOhm 1616 (4040 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LLXND4040MKL100MDG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LLXND4040MKL100MDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLXND4040MKL100MDG
תיאור
FIXED IND 10UH 1.1A 170 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
התנגדות DC‏ (DCR)
170mOhm
סדרה
תדר - תהודה עצמית
30MHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
800mA