LLXND4040MKL2R2MDG זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
2.2 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.9 A 60mOhm 1616 (4040 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LLXND4040MKL2R2MDG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LLXND4040MKL2R2MDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLXND4040MKL2R2MDG
תיאור
FIXED IND 2.2UH 1.9A 60 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
התנגדות DC‏ (DCR)
60mOhm
סדרה
תדר - תהודה עצמית
70MHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
1.65A