LMK325ABJ107MM-T
מק"ט מוצר של DigiKey
587-6152-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-6152-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-6152-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LMK325ABJ107MM-T
תיאור
CAP CER 100UF 10V X5R 1210
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF ±20% 10V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LMK325ABJ107MM-T דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%