LMXNE3030KKT220MN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LMXNE3030KKT220MN
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LMXNE3030KKT220MNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LMXNE3030KKT220MN
תיאור
FIXED IND 22UH 410MA 770 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 410 mA 770mOhm 1212 (3030 מטרי)
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
770mOhm
סדרה
תדר - תהודה עצמית
22MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
380mA