LSBHB1608KKT4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSBHB1608KKT4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSBHB1608KKT4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSBHB1608KKT4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSBHB1608KKT4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 500MA 730 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך חוט מלופף משרן 500 mA ‎730mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LSBHB1608KKT4R7M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
370mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎730mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603
טולרנס
±20%