LSDND1616KKT1R5MM
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSDND1616KKT1R5MMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSDND1616KKT1R5MMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSDND1616KKT1R5MMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSDND1616KKT1R5MM
תיאור
FIXED IND 1.5UH 1.1A 185 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A ‎185mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.75A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎185mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.065‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (1.64 מ"מ x‏ 1.64‏ מ"מ)
טולרנס
±20%