LSDND1616KKT1R5MM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5UH 1.1A 185 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 7 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.1 A 185mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 1.75A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 185mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.065 אינץ' x רוחב 0.065 אינץ' (1.64 מ"מ x 1.64 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |