LSDND2020JET6R8MM
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSDND2020JET6R8MMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSDND2020JET6R8MMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSDND2020JET6R8MMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSDND2020JET6R8MM
תיאור
FIXED IND 6.8UH 750MA 630 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 750 mA ‎630mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
800mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎630mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%