LSDND4040WKT1R0MM
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSDND4040WKT1R0MMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSDND4040WKT1R0MMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSDND4040WKT1R0MMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSDND4040WKT1R0MM
תיאור
FIXED IND 1UH 5.1A 27 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך חוט מלופף משרן 5.1 A ‎27mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎27mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%