LSMGG160808T600RG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSMGG160808T600RGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSMGG160808T600RGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSMGG160808T600RGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSMGG160808T600RG
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2.1A 45mOhm
מודלים EDA/CAD
LSMGG160808T600RG דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2.1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
45mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz