LSXBD4040MKL220M
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSXBD4040MKL220MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSXBD4040MKL220MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSXBD4040MKL220MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSXBD4040MKL220M
תיאור
FIXED IND 22UH 540MA 480 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך חוט מלופף משרן 540 mA 480mOhm לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
510mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
480mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
18MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 120°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%