LSXBD4040TKL220M
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSXBD4040TKL220MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSXBD4040TKL220MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSXBD4040TKL220MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSXBD4040TKL220M
תיאור
FIXED IND 22UH 590MA 360 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך חוט מלופף משרן 590 mA 360mOhm לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
800mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
360mOhm
תדר - תהודה עצמית
16MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 120°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%