LSXND4040KKL4R7MDG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSXND4040KKL4R7MDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSXND4040KKL4R7MDGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSXND4040KKL4R7MDGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSXND4040KKL4R7MDG
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.2A 168 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.2 A ‎168mOhm מקס' 1616 (4040 מטרי)
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎168mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
47MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1616 (4040 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1616
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
950mA