LSXND4040MKL2R2MDG | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 1.9 A 72mOhm מקס' 1616 (4040 מטרי) |
קטגוריה | סיכוך חצי-מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 72mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 70MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -25°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 1616 (4040 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 1616 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.157 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ x 4.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 1.65A |