LSXND4040TKL220MDG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSXND4040TKL220MDGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSXND4040TKL220MDGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSXND4040TKL220MDGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSXND4040TKL220MDG
תיאור
FIXED IND 22UH 720MA 348 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 720 mA ‎348mOhm מקס' 1616 (4040 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LSXND4040TKL220MDG דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎348mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
15MHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
1616 (4040 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1616
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
900mA