LSXND5050WDL220MMG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSXND5050WDL220MMGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSXND5050WDL220MMGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSXND5050WDL220MMGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSXND5050WDL220MMG
תיאור
FIXED IND 22UH 820MA 276 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 820 mA ‎276mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.2A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎276mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
15MHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%