LSXNE3030KKT220MN
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSXNE3030KKT220MNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSXNE3030KKT220MNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSXNE3030KKT220MNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSXNE3030KKT220MN
תיאור
FIXED IND 22UH 410MA 924 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH חצי-מסוכך חוט מלופף משרן 410 mA ‎924mOhm מקס' 1212 (3030 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LSXNE3030KKT220MN דגמים
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎924mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
22MHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 120°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1212
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
380mA