MBARQ105SCG0R8BFRA01 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
0.8 pF ±0.1pF 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MBARQ105SCG0R8BFRA01
מק"ט מוצר של DigiKey
587-MBARQ105SCG0R8BFRA01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBARQ105SCG0R8BFRA01
תיאור
CAP CER 0.8PF 250V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBARQ105SCG0R8BFRA01 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±0.1pF